Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha tudom, hogy 99,9 százalék,...

Ha tudom, hogy 99,9 százalék, hogy egyetemre nem vesznek fel. Szerintetek van értelme csak, azért hogy elmondjam, hogy egyetemre jelentkeztem már?

Figyelt kérdés
egyetem

2018. febr. 7. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Még írni sem tudsz, persze, hogy nem vesznek fel sehova. Ne is erőltesd.
2018. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Persze, jelentkezz a NASA-hoz is, az is jól hangzik.
2018. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért jelentkezz egyetemre, hogy elmondhasd magadról, hogy jelentkeztél már egyetemre. Ez teljesen független attól, hogy mekkora eséllyel vesznek fel. Akkor jelentkezz, ha motivált vagy, hogy továbbtanulj, jó befektetésnek tartod a diplomát, és érdekel, amit tanulnál.
2018. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Ingyen van.

Miért ne?

2018. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hol van helyesírási hiba?

Komoly választ nem lehetne?

2018. febr. 7. 20:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első kettő válaszolóra gondoltam, hogy komolytalan.
2018. febr. 7. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem rosszabb azt mondani hogy jelentkeztem, de nem vettek fel mint azt hogy alapból szakmát akartam tanulni. De te tudod. Próbálj meg akkor felsőoktatási szakképzésre menni, azt is az egyetemen oktatják, de diploma helyett OKJ szerű papírt kapsz, ide nagyon alacsony a ponthatár.
2018. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen hülye jelentkezhet egyetemre. Miért lenne neked büszkeség azt elmondani valakinek, hogy jelentkeztél egyetemre és nem vettek fel? Nem értem.
2018. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem vesznek fel?

Egy konkrét szakra nem lesz elég pontod? Vagy a minimum 280 pont sem lesz meg?

Mert még ha a második is a helyzet, akkor is ott vannak a FOSZK képzések, amik egyetemen vannak, tehát fizikailag egyetemre járhatsz. És mondhatod is, hogy egyetemre jársz, ha ez ilyen fontos.

Már ha szeretnél továbbtanulni.


Ha meg nem szeretnél, akkor mi értelme azt mondani, hogy jelentkeztél, de nem vettek fel?

2018. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha kb 100% hogy nem vesznek fel akkor miért nem teszel érte hogy felvegyenek?


Amúgy ha ez annyira biztos akkor kb felesleges erőltetni.

Ha csak nem állami pénzügy számvitelre nem vesznek fel, akkor még bármi lehetsz.

Ha a 280 pontod nincs meg akkor érdemes elgondolkodni hogy mi legyen mert az n em egy hű de nagy pont.

2018. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!