Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot érdemes a SOTE...

Milyen szakot érdemes a SOTE Orvosi diagnosztikai analitikus mellé még elvégezni?

Figyelt kérdés
Mi az ami "passzol" hozzá?
2018. febr. 18. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát sok minden nem passzol hozzá. Az nem árt, ha jóban vagy a természettudományos tárgyakkal, mert van fizika-kémia-biológia rendesen(legalábbis az elején). Talán matek is van, de abban nem vagyok biztos. Én a kaposvári képzésre járok, és ott volt, de leginkább a labor miatt volt(meg a fizika miatt).


Nekem az alap 52-es radiográfusi van meg, plusz dolgozom is és ennyi alap elég, hogy értsem is miről van szó meg ilyenek.


Ha meg van a Bsc és esetleg bevezetnek Msc-s radiográfusi képzést, ahol megtanítanak leletezni(esetleg, vagy legalább nagyobb lesz a kompetencia) még annak lenne értelme. Még úgy tudom, hogy talán Győrben van újra szonográfus képzés. Még az is jó lehet, de az is csak ráépülő képzés.


Nem tudom, te mire gondoltál, de nekem ezek jutottak eszembe.

2018. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!