Melyik iskola a jobb az alábbiak közül? Melyikben jobb a nyelvoktatás? Melyikbe érdemesebb mennem?

Figyelt kérdés
Még mindig nem tudom eldönteni,hogy melyik iskola lenne jobb számomra.A József Attila,a Madách,a Berzsenyi,a Kölcsey,a Rákóczi vagy Városmajori.Azt alapvetően tudom,hogy melyik az erősebb illetve gyengébb ezek közül,de nem tudom hogy melyik lenne jobb. Mi a véleményetek ezekről az iskolákról? Milyen az oktatás? Milyen a közösség?

2018. febr. 24. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
kifelejtettem,hogy mindből a budapestire gondolok.
2018. febr. 24. 15:49
 2/7 anonim ***** válasza:
A Madách
2018. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg a VMG
2018. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is ez a kettő
2018. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Berzsenyi, VMG. Szerintem ez a két legerősebb a felsoroltak közül.
2018. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Smithedó ***** válasza:
A Madách nyelvoktatásban országosan a legjobbak közt van. A többi tárgyat is jól tanítják, erős suli, de jó a hangulat, klassz a közösség. Összetartóak az évfolyamok,elfogadóak, odafigyelnek az emberekre, normálisak a tanárok. 0.végére többeknek felsőfokú nyelvvizsgájuk van, s a második nyelvből is 4.év végére. Nem mellesleg nagyon szép a suli:-))
2018. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Kölcseybe járok most vagyok nulladikos a magyar-francia kéttanon. A földrajzot,a matekot és a törit francia nyelven tanuljuk. Komoly kihívás. Nyolcadikban leraktam a középfokot angolból. A francia nyomába sem ér,ami a nehézséget illeti.
2018. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!