Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindjárt befejezem az egyetemet?

Mindjárt befejezem az egyetemet?

Figyelt kérdés
Még egy évem van hátra, és rettegek, mi lesz velem, ha végzek. Nem a munkakereséstől vagy a megélhetéstől, nagyjából már tudom, hol fogok elhelyezkedni. Inkább az ijeszt meg, hogy nem tanulhatok tovább. Tudom, hogy ez furcsán hangzik, de nagyon szeretek tanulni, lelkiismeretesen csinálom, tetszik az egyetem is, és nem tudom elképzelni, hogy soha többet ne tanuljak. A doktori képzés nem érdekel, mivel nem szeretnék az egyetemen maradni. Azt viszont nem tartom megoldhatónak, hogy munka mellett elkezdjek még egy alapképzést. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2018. febr. 26. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne tanulhatnál még? Rengeteg lehetőség van. Mesterképzések, szakirányú továbbképzések, levelező, esti tagozat, okj-s képzések.
2018. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd az ember addig képezi magát, ameddig szeretné, igaz idővel be kell állni a munka világába is, de a tanulmányok sem elhanyagolhatók, én most fogok végezni az első OKJ-s szakmámmal, aztán megyek a következőre :)
2018. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az bátor/balek, aki megteheti, hogy nem tanul, miután végzett. :)


Egy valamire való szakember folyamatosan figyeli a trendeket és a szakmája újításait, továbbképzésre jár, követi a szakmai divatot, keresi a piaci rést...


Nem teheted meg, hogy ne tanulj. Csak jobban meg kell szervezni az idődet, hogy legyen tanulni is. :)

2018. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!