Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az OKJ-s végzettség megkezdése...

Az OKJ-s végzettség megkezdése előtt gyakorlati helyet kell igazolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! OKJ-s tanfolyamra szeretnék menni,nappali,iskolarendszerű képzésben. Van egy egyetemi végzettségem aminek köze sincs a jelenlegi tervemhez. A kérdésem a következő, mivel nem igen igazodom ki a felvételi eljáráson, hogy a jelentkezési lap tartalmazza a gyakorlati hely igazolását. Vagyis gyakorlati helyet kell találnom mielőtt elvégzem a képzést és ezt igazolnom kell? Vagy ezt ráér a kétéves képzés közben benyújtani? Hogy működik ez az eljárás?

A könyvelő, tb ügyintézőin, fodrászon, fogtechnikus asszisztensin is gyakorlati helyet igazoló levelet kérnek. Most akkor mi az eljárás ?Válaszaitokat előre is köszönöm!


2018. márc. 4. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, melyik suliban kérnek ilyet?
2018. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen elvagy tévedve.

Ha sima OKJ akkor majd a suli biztosítja a gyakorlati helyet.

2018. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy el vagyok tévedve :D tisztában vagyok vele hogy nem tudom az OKJ menetét. Köszönöm.
2018. márc. 4. 13:53
 4/4 A kérdező kommentje:

A fodrász, kozmetikus és fogtechnikus gyakornok szakmák esetén a jelentkezőnek kell

gyakorlati oktatási helyről gondoskodni, és ezt jelentkezéskor egy fogadó nyilatkozattal bizonyítani....

2018. márc. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!