Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki gimnazistaként...

Ha valaki gimnazistaként magántanuló, csak az érettségi tantárgyaiból kell osztályozóvizsgákat tennie, vagy mindegyikből?

Figyelt kérdés

Utánaolvastam,de azok az oldalak kisiskolás magántanulók szüleinek szóltak,így nem vagyok biztos benne,hallottam már olyat,hogy csak az érettségi vizsgatárgyakból kell.

Vagy ugyanaz a szabály vonatkozik az általános iskolásokra,és a gimnazistákra is?



2018. márc. 7. 04:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden magántanulónak az összes tantárgyból osztályozó vizsgát kell tennie. Tehát nem csak az 5 érettségitárgyból hanem a többiből (rajz, ének, biológia, földrajz stb) vizsgáznia kell.
2018. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Természetesen az összes tárgyból kell a középiskolai követelményeket teljesíteni.
2018. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden tantárgyból vizsgázni kell, ugyanis csak az léphet a következő évfolyamra, aki minden tantárgyat teljesített. Ha valamiből nem vizsgázik le, az olyan, mintha megbukott volna, így pl. 10. osztályos tanuló nem bocsátható 11. osztályba. Ugyanez vonatkozik az érettségire is: csak az kap érettségi bizonyítványt, akinek minden tantárgya sikerült minden tanévben.
2018. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!