Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gazdász mesterképzést...

Milyen gazdász mesterképzést válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Melyik szakot tartjátok a legéletképesebbnek, és miért?

(elhelyezkedés,fizu,nehézség,stb...)

(Többet is írhattok nyugodtan)


-Ellátásilánc-menedzsment MSc

-Marketing MSc

-Vállalkozásfejlesztés MSc

-Vezetés és szervezés MSc


Indoklást is írjatok ha lehetséges!


Köszönöm előre is!



2018. márc. 7. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én Ellátásilánc menedzsmentet csinálom most levelezőn munka mellett ezért nyilván elfogult vagyok. Nekem nagyon bejött, én ezzel vezető leszek (céges tanulmányi szerződés stb stb)
2018. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! További véleményeket szívesen olvasnék! :D
2018. márc. 8. 23:15
 3/10 A kérdező kommentje:
ismét aktuális a dolog, kérném a véleményeket! :D
2019. márc. 20. 01:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy melyikre mész, mindegyikkel el fogsz tudni helyezkedni. Arra koncentrálj inkább, hogy sürgősen keress gyakornoki helyet mellette. Tényleg mind a 4 nagyon jó, de ha rangsolornám, akkor pontosan abban a sorrendben tenném, ahogyan a kérdésben leírtad.


Amit még javaslok, hogy ha logisztikára mész, akkor told mellé az MIT Supply Chain Management MicroMasters programját az edX platformon.

2019. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A versenyképességről annyit, hogy az ellátásilánc-menedzsment egy adott karrierre képez (logisztikus), ami egyébként nagyon jó terület, de ezzel nehézkesen fogsz máshol elhelyezkedni. A legsokoldalúbb a marketing, ezzel jóformán mindenhova mehetsz. A maradék kettő meg egyfajta "univerzalista", ezekkel is sok helyre lehet menni, de itt méginkább az számít, hol voltál gyakornok, miket tanultál konkrét munkahelyeken.
2019. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az álláspontom változatlan


#1

2019. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási szakon végeztem bsc-n. Elegendő kreditet el tudnak számolni, ezért tudok gazdász mesterre jelentkezni. Emellé a bsc mellé melyiket ajánlanátok?
2019. ápr. 6. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor vezetés és szervezés, bár ahogy hallom (vannak közös tárgyaink) ilyen nesze semmi szak. De legalább jól hangzik


#1,6

2019. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nesze semmi szak? Miből gondolod ezt?
2019. ápr. 8. 16:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Minddel lesz munkád, szóval amelyik szimpi. Én személy szerint most a vezetés es szervezest nézem, olyan univerzális szaknak tűnik.
2019. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!