Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munka mellett hol érdemes...

Nevada453 kérdése:

Munka mellett hol érdemes Éretségizni Budapesten?

Figyelt kérdés

Újpesti vagyok.

Jelenleg Busz sofőr.

Család mellett csinálnám 2 kislányom van.

Tapasztalatok érdekelnének ,hol lehetne zökenő mentesen letenni, ahol nem tul nagy a követelmény és át tolnak szó szerint.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!!



2018. márc. 7. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azėrt nem tolnak csak úgy át... Am levelezőin, deakkor is van hogy be kell menni suliba. Keress a közeledben sulit ėrdeklődj, hogy van eesti levelezőn ėrettsėgi kėpzės. Am rendszerint ez 3 ėves.
2018. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm

Gondolom,hogy nem tolnak csak úgy át, csak szeretnék olyat ahol nem anyira szigorú, hanem azért meg értik,hogy munka mellett csinálom.

Ez÷rt szeretnék olyan tapasztalatokat akik esetleg már tulvanak ezen vagy épp csinálják.

Előre is köszönet mégegyszer!

2018. márc. 8. 06:18
 3/4 anonim válasza:

Szia.

Én estin tanultam, érettségiztem és a tapasztalom az, hogy hiába segítenek, támogatnak hogy munka mellett csinálod,maga az érettségi vizsga nem lesz könnyebb, hiszen ott is ugyanúgy működik mint pl. bármely gimnáziumban. Én fiatalabb vagyok, de sok olyan osztálytársam volt akik munka, család és gyerek mellett szerezték meg az érettségit, szóval teljesíthető de számíts rá hogy nem lesz a legkönnyebb.

Sok sikert, kitartàst kívánok!

2018. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Újpesten a Dózsa Gimiben

szokott lenni esti

2018. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!