Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Révaisok (Győr)! Bekerülhetek...

Révaisok (Győr)! Bekerülhetek a gimnáziumba? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most vagyok továbbtanulás előtt, és megjelöltem a Révai gimit, azon belül több tagozatot is. Legjobban a matek-fizika tagozat érdekelne, de

a matek-angol vagy a matek-német is érdekel. 77 pontos központit írtam (matek sajnos 33 magyar 44), vitt pontjaim maxosak. A mat.-fizika rangsorban 58. vagyok, de csak 16 főt vesznek fel. Van esély hogy bekerülök? Lehetőleg olyanok válaszát várom, akik Révaiba mentek. Köszönöm!



2018. márc. 12. 21:24
 1/3 anonim válasza:
Hááát 58. hellyel necces:(( Én 38. helyen voltam az ideiglenes rangsorba matek- fizikán és 14.- nek vettek fel. De a matek- németre szerintem bekerülhetsz. (angolra semmiképp oda nagyon sok pont szokott kelleni)
2018. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én tavaly a 71. helyen álltam az ideiglenesben, mégis bekerültem. Igaz, hogy én a nyelvi előkészítőt jelöltem meg, de igazából mindenhonnan esnek ki az emberek, szóval simán van esélyed. :)
2018. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld ! ;)

Felvettek matek-németre. Igaz ez már egy másik téma, de nem tudja valaki hogy lehet beiratkozás előtt megkeresni a leendő osztálytársakat?

2018. ápr. 23. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!