Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi pontok. Tudnátok...

Felvételi pontok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nos , hetedikes vagyok . Azt szeretném megkérdezni h az óbudai gimnáziumba titeket hány ponttól vettek fel ??

Az bizonyitvanyom szín ötös .

Valószínűleg a matek fizika szakot jelolnem meg . Kérlek külön-külön írjatok meg h miből mennyi lett ...



2018. márc. 13. 07:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg te nem oda jársz , de a rokonságban van aki oda ment, azt is megirhatod ...
2018. márc. 13. 07:49
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyi ennek nem sok értelme van még számodra.

Jövőre meg kell írnod a központi felvételit-ezzel 100 pontot szerezhetsz jó esetben- ha az jól sikerül még hozzáadódik a vitt pontszámod ( a színötösök :) ) és még lesz egy szóbeli is ahol szerezhetsz még pontokat. Általában 200 pont szerezhető ebből a három tényezőből. Nyilván minél több pontot próbálj majd megszerezni-főleg a központin- és nem lesz gondod hogy hova vesznek fel . Sok sikert jövőre!

2018. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem ... bár kíváncsi vagyok h mennyi pont kell az alábbi gimibe ...
2018. márc. 13. 08:41
 4/10 A kérdező kommentje:

Arról nem is beszélve h rettenetesen izgulok emiatt ... a feladatlapok szerintem visoznylag jól sikerülnek

( matek 45-44 magyar szintúgy )

2018. márc. 13. 08:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad túl izgulnod mert pont azzal fogod elszúrni..saját tapasztalat. Én nagyon ráparáztam és még azt is elrontottam amit tudtam normál esetben, szóval csak nyugodtan ! Most készülgess ,nézegesd meg a feladatlapokat és tipus feladatokat csinálgass. Pl % számítás biztos lesz, mértékegység átváltás biztos lesz,szöveges feladat biztos lesz. Magyarból a fogalmazás! arra nagyon gyúrj mert sok pont szerezhető vele! hja és figyelj oda hogy meglegyen a terjedelem !! Ha azt írják hogy 10-12 mondatos fogalmazást írj akkor mindenképp meglegyen a 10 mondat különben lepontoznak! Na csak ügyesen!
2018. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen igen tudom ... és mindenki azt mondja h ha valahogy elszurhatom a dolgot akkor az a parazas ... de annak ellenére h tisztességesen, becsülettel készülök mégis azt érzem h ha eljön a nap , akkor egyszeruen leblokkolok ... nem tudom mit tehetnek ez ellen ... rettenetes érzés ... soha nem volt ebből a szempontból egy fikarcnyi onbizalmam sem ... de az biztos h ez az állapot h folyamatosan ezen gorcsolok ez így nem jó , annak ellenére h jó az amit csinálok a felkészülés kapcsán ... ezért szerettem volna megtudakolni h esetleg ilyen 70-75-80 pont körül elég e az obudaiba ... és akkor esetleg kicsit felengednek ... vagy érted h értem ... kicsit nyugodtabb lennék
2018. márc. 13. 10:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Az Óbudai gimi távolról sem olyan erős, hogy aggódnod kellene a bejutás miatt.

A központin fog sok múlni - de ha jobb helyre is bekerülhetsz, tedd azt!

2018. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ...
2018. márc. 13. 10:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt esetleg megkerdezhetem h te hova jársz ?? És persze h hány ponttal vettek fel ??
2018. márc. 13. 13:05
 10/10 anonim ***** válasza:
matek fizika szakon tavaly 141/200 volt a ponthatár.Ha érdekel a többi szak is le tudom írni neked.
2018. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!