Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » . Szerintetek lehetek még rendőr?

. Szerintetek lehetek még rendőr?

Figyelt kérdés
Az van, hogy rendészeti középsuliba megyek, de -2 diopriás a szemem, és elvileg szemüvegesek nem lehetnek rendőrök, de én nagyon szeretnék az lenni. Van arra mód, hogy a szem megjavuljon bármilyen módszerrel is? Szemüveges vagyok most, de nagyon utálom, és úgy érzem egyre romlik a szemem, amikor leveszem a szemüveget alig látok, és emiatt kétségbe vagyokesve rendesen😭 14/l
2018. márc. 13. 21:05
 1/5 anonim válasza:

Nekem 8 dioptriás. az orvos novemberben beígérte hogy ha megálltam a növésben akkor azonnal műtik.


Szóval ha romlik akkor is leghamarabb 18-20 éves korod körül műtik meg


15l

2018. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a műtéten kívül meg mást nem tehetsz csak az általános "kevés monitor" szabályt tarthatod be. nem tudom pontosan de 2 re még lehet kontaklencsét kapni, nem? erre vonatkozóan a rendőröknél nem tudom vane szabály. (előző voltam)
2018. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 3 dioptria alatt lehetsz. 4 alatt kell lenni lézeres korrekció előtt + fél év. (utána nyilván nulla)


[link]


Gyógyításra ezt találtam, de nem tudom, mennyire működik:

[link]

2018. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !:)
2018. márc. 13. 22:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért aki még tud valami biztatót irni, az ne tartsa magában😂
2018. márc. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!