Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

. Szerintetek lehetek még rendőr?

Az van, hogy rendészeti középsuliba megyek, de -2 diopriás a szemem, és elvileg szemüvegesek nem lehetnek rendőrök, de én nagyon szeretnék az lenni. Van arra mód, hogy a szem megjavuljon bármilyen módszerrel is? Szemüveges vagyok most, de nagyon utálom, és úgy érzem egyre romlik a szemem, amikor leveszem a szemüveget alig látok, és emiatt kétségbe vagyokesve rendesen😭 14/l

márc. 13. 21:05  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem 8 dioptriás. az orvos novemberben beígérte hogy ha megálltam a növésben akkor azonnal műtik.

Szóval ha romlik akkor is leghamarabb 18-20 éves korod körül műtik meg

15l

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 13. 21:15 Privát üzenet
a műtéten kívül meg mást nem tehetsz csak az általános "kevés monitor" szabályt tarthatod be. nem tudom pontosan de 2 re még lehet kontaklencsét kapni, nem? erre vonatkozóan a rendőröknél nem tudom vane szabály. (előző voltam)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 13. 21:19 Privát üzenet

Én úgy tudom, hogy 3 dioptria alatt lehetsz. 4 alatt kell lenni lézeres korrekció előtt + fél év. (utána nyilván nulla)

[link]

Gyógyításra ezt találtam, de nem tudom, mennyire működik:

[link]

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 13. 21:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm !:)

# 4/5Időpont márc. 13. 22:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért aki még tud valami biztatót irni, az ne tartsa magában😂

# 5/5Időpont márc. 14. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek-e járőr ha elvégzem az NKE-t?
Lehetek-e rendőr?
Lehetek-e rendőr?
A rendőrtiszti főiskolán számít az ha szemüveges vagyok ill. Lehetek-e így rendőr? Válaszokat :Thx
Felsőfokú szakképzéssel lehetek-e rendőrtiszt?
8. os vagyok szintévesztö lehetek-e határrendész vagy a rendör szak valamelyik ágazatára iskolába?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!