Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Duális képzésen tanulóktól...

Duális képzésen tanulóktól lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

(Leginkább villamosmérnök/gépészmérnök tanúlóknak szól)

1. Mennyire megterhelő az egész?

2. Van szabadidőtök is amikor esetleg olvashattok, vagy sportolhattok stb...?

3. Szerintetek megéri?

4. Nyáron mennyi szünetetek van?

Ennyi kérdést tudok feltenni, de ha tudtok még infókat mondani azokat nagyon szívesen elolvasom. :)



2018. márc. 15. 18:06
 1/1 anonim válasza:
Iskola válogatja szerintem, hogy mennyire megterhelő, ahol én vagyok ott szerintem jól megvan csinálva(szombathely). Tanulni kell mint minden normális szakon tehát megterhelőnek nem mondanám. Igen van szabadidőnk is, akivel levagyok szerződve cég biztosít számunkra konditerembe bérletet, ingyen uszoda használatot, fallabda lehetőséget szóval ingyen szoktunk járni sportolni és igen olvasok és számítógépes játékokkal is játszok. nyáron van 3 hét szünetünk, a többi a cégnél töltött gyakorlat
2018. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!