Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek, ha érdekel a...

Mit tegyek, ha érdekel a színművészeti?

Figyelt kérdés

Nemrég merült fel bennem, mert érdekel a színművész hivatás. A gond csak az, hogy nem rendelkezek semmilyen színészi/színházi, versmondó, prózamondó képzettséggel. A Kapozsvári Egyetem művészeti karának oldalán láttam, hogy nézik a ének-zenei tudást is és én ének tagozatos voltam általánosban, valamint hét évig hegedűltem.

Szerintetek érdemes "álmodoznom" róla vagy inkább ábrándítsam ki magam és lépjek tovább?

16 éves vagyok, addig fel tudnék készülni valahogy(csak nem tudom hol, mert a sulinkban nincs színjátszó kör vagy ilyesmi).

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2018. márc. 18. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem válassz olyan hivatást amiből meg is tudsz élni/van rá kereslet.

Ének-zene tanár esetleg?

2018. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen engem konkrétan ez érdekelne, mert emellett vannak reális(abb) elképzeléseim is, csak érdekelt, hogy van-e értelme ezzel foglalkozni vagy, hogy mennyire valósághű, hogy sikerülhet bejutnom egy ezzel foglalkozó egyetemre.
2018. márc. 19. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem vesztesz ha megpróbálod. Ha tehetségesnek találnak felvesznek. Ha nem akkor meg mehetsz a B terved felé. Addig keress dráma csoportot ahol kicsit készülhetsz, ha nem a sulitokban akkor máshol.
2018. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbálkozz vele, ha ez érdekel! Ne a sulin belül gondolkozz, nézz szét a városodban, biztos találsz olyan színjátszó kört, ahol szakmailag értékelhető munka folyik. :) Két év bőven elég, ha valaki foglalkozik veled.
2018. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!