Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 2018as májusi érettségin az...

A 2018as májusi érettségin az emelt informatika gyakorlati része melyik napra fog esni?

Figyelt kérdés

Májusban egy több napos elfoglaltságot kell szerzenem és nem tudom pontosan, hogy mikortol érnék rá.


Csak egy emelt informatika érettségit fogok tenni kiegészítésként( tavaly érettségiztem) ezért tudnom kéne kb milyen napra esik.


Emlékszem hogy tavaly már 1-2 hónappal előtte napra pontosan megtudták mondani ezeket a dolgokat a volt gimnáziumomban.



2018. márc. 20. 17:44
 1/3 Mysphraghmuthosis ***** válasza:
100%
Május 14-én lesz. ( [link]
2018. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohhh az nem jó :) de ment a like
2018. márc. 20. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A szóbelin pedig az lesz a feladat, hogy keresd meg ezt az információt a neten...
2018. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!