Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnám ezen túltenni...

Hogyan tudnám ezen túltenni magam?

Figyelt kérdés

Cserediák leszek és sajnos nem abba az országba kerültem, ahova eredetileg szerettem volna.

Arról az országról, ahová megyek, nagyon sok kellemetlen dolgot írnak az emberekről és az életről.


Egyedül csak ezt az egy dolgot szerettem volna, hogy ott legyek cserediák ahova szerettem volna menni, de nem sikerült.


Ez tönkreteszi a mindennapjaimat és sírhatnékom van, hogy nem jött össze a dolog.

Sajnos nem mondhatom már vissza a programot.


Aki volt már hasonló helyzetben, esetleg cserediák, ti hogy tették túl magatokat rajta?


Hallottam már hideget-meleget ezekről a dolgokról, például valakinek összejött a célországa, de miután kiutazott, nagyon rosszul érezte magát. És fordítva.


Nektek milyen tanácsotok van?



2018. márc. 22. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!