Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Városomban vagyonőrt keresnek,...

Városomban vagyonőrt keresnek, szükséges hozzá szerintetek képzés?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, pályakezdő, szüleim vállalkozását szeretném majd tovább vinni, de amíg nem alakítom ki magamnak a helyemet szívesen dolgoznék.

Találtam egy állást, csak azt nem tudom szükséges-e hozzá képzés.

[link]

?



2018. márc. 26. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A képzetlen vagyonőr nem vagyonőr.

Képzés nélkül hogyan lennél tisztában a vagyonőri teendőkkel, kötelmekkel/jogokkal, törvényekkel?

Ha ezután fogod kialakítani helyedet, akkor hogyan nevezed magad pályakezdőnek, hiszen nem vagy azon a pályán?

2018. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert fel van tüntetve hogy nem igényel képzettséget.
2018. márc. 26. 14:23
 3/4 Zenon válasza:

Igen, szükséges hozzá okj bizonyítvány.

Kábé tudnod kell írni-olvasni, egyidejűleg kinézni a fejedből és járni tudni. Na, ennyi kell egy vagyonőrihez.

Paprikaspray-gumibot és jó bunkó beállás. Már meg is van a vizsga!


Szóval sürgősen felejtsd el ezt a ,,szakmát"! Komolyan.

2018. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy kamu a tanfolyam, csak arra megy ki az egész hogy kifizess mindet és bárkit átengednek, de kell hozzá!

Jobban jársz ha megcsinálod a targoncás jogosítványt mind a 3 géptípusra durván 1 hónap alatt megvan 100 ezer Ft-ból!

Én dolgoztam vagyonőrként üzletben!Borzalmasan lassan telik az idő!1 hét után fel is mondtam!

2018. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!