Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulási sorrend mennyir...

Továbbtanulási sorrend mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az első helyen megjelölt suliba tudom hogy nem vesznek fel,de a másodikba ideiglenesen 4.vagyok,és mivel másodiknak írtam be mostmár nem fognak felvenni,mi van ha betelik a létszám mivel csak második,mert aki másodiknak írta be ki esik a rangsorból és az utána lévő bekerülhet.aki első helyre írta be az biztos. Mert azért kerülhet be egy 120helyű mert kiesik előtte aki nem elsőnek írta be.Ez így van?Pls válaszoljatok.Nem módosítottam rangsort.

2018. márc. 26. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Már kérdezted. Próbáld kivárni a végleges eredményt! Ha nem tudod, érdeklődj az iskolában!
2018. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az első hely bukta, automatikusan lép tovább a rendszer a másodikra. Ahol ha 4.vagy, akkor 100%, hogy fel vagy véve, hiszen gondolom, nem 3 emberrel indítanak osztályt.

És igen, kiesnek előled azok az emberek, akik a sulit nem első helyre írták, mivel ők felvételt nyertek a saját első helyes iskolájukba és így a rangsor megugrik, szóval be lehet kerülni valóban a 120.helyről is. De sajnos néha nem esik ki előled elég jelentkező, ilyenkor lép tovább a rendszer a jelentkezési lapodon szereplő következő sulira.

Ja és az iskolák NEM tudják, hanyadik helyen jelölted meg őket, tehát ez semmit nem befolyásol olyan szempontból, hogy ha te nem kerültél be pontszám alapján az első sulidba, akkor a másodikba sem fogsz csak azért, mert nem elsőnek írtad be.

2018. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!