Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az emelt informatika érettségi...

Az emelt informatika érettségi szóbeli mikor lesz?

Figyelt kérdés

Tudom, intézményenként különbözik de az emeltek általában a közép előtt szoktak lenni jóval.


Az írásbali 14én lesz azt tudom.


Csak az írásbeli után kezdeném el tanulni a tételeket. Ezért biztosra akarok menni, hogy lesz elég időm. Mondjuk 2 hét bőségesen megfelelne.



2018. márc. 27. 22:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Június 7 és 14 között lesznek az emelt szóbelik. Igen, megtaláltam és nem, nem volt olyan nehéz, de így sem értelmetlen a kérdés, mert ha más rá keres a témára talán könyebben megfogja találni így :)
2018. márc. 27. 22:21
 2/3 Mysphraghmuthosis ***** válasza:
Június 7–14.: [link]
2018. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A te időpontodat majd az oktatási hivatal fogja eldönteni. Erről majd értesítenek kb május közepén. Tehát napra pontosan még nem tudják megmondani az időpontodat most március végén.

Ha valami miatt a kiküldött szóbeli időpont nem felel meg akkor kérhetsz módosítást (persz nem biztos hogy kapsz másik időpontot de egy próbát megér).

2018. márc. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!