Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 240 perc az emelt informatik...

A 240 perc az emelt informatika érettséginél elég szokott lenni az embereknek?

Figyelt kérdés
Mennyi szoktam szűken kijönni a vizsgázók? Van aki nem tudta befejezni? Hogyan érdemes az időnket beosztani? Milyen sorrendben érdemes menni?

2018. márc. 30. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz, én elég rég érettségiztem infó emeltből (6 éve), de arra emlékszek, hogy nem nagyon volt olyan, aki előbb kijött volna. Be lehet fejezni, az idő elegendő, csak nyilván mindenki minél jobbra akarja megírni (így az időt érdemes kihasználni).

A többi kérdésed teljesen egyénfüggő. Neked kell kitapasztalni, hogy saját magadnak mi a jó, mi a rossz stb. Csináld végig az előző évi feladatsorokat, párat lehetőleg úgy, mintha vizsgáznál (tehát rászánsz egyben 240 percet és nem nézed meg előtte a megoldásokat) és érezni fogod.

2018. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, de még nem vagyok olyan szinten, hogy időre megcsináltam az egészet. Még minden feladat megoldásához használom az internetet főleg a programozáshoz meg az adatbázis kezelést még alig keztem el a tanárommal.
2018. márc. 30. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint háromféle vizsgázó van: aki felkészült, annak elég, aki kevésbé felkészült, annak nem elég, és aki teljesen felkészületlen, annak még sok is.
2018. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!