Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire érné meg inkább az...

Mennyire érné meg inkább az emelt angol és közép biosz gyógytornásznak, mint fordítva?

Figyelt kérdés
Eddig úgy volt, hogy fordítva csinálom meg őket, mert idén előrehozottat teszek angolból , és több időm lesz a többire készülnöm. Most már kicsit elegrm lett abból, hogy az emelt biosz miatt benn maradok vagy fél6ig a suliban jó pár alkalommal és inkább átpártoltam a középre, de akkor másból kéne az emeltet tennem (több pont reményében). Az emelt angolra hogy tudnék eredményesen felkészülni egy év alatt és emellé egy másik idegennyelvből is szerezni egy középfokú nyelvvizsgát?

2018. márc. 31. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban megérné, mivel egyszerűbb az angol emelt. De nem követelmény az emelt biosz gyógytornászra?
2018. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Idén még nem, jövőre lehet változik, de szerintem nem. Azt mondják ajánlatos, mert ha sokat nem is, de ad némi alapot.

Egy emelt angolt valószínűleg előbb megtanulnék, mint egy emelt bioszt, de sajnos nincs jó nyelvérzékem, vagy szimplán csak le vagyok maradva...

2018. ápr. 1. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!