Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mozgókép- és animációkészítő OKJ?

Mozgókép- és animációkészítő OKJ?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok, elsődlegesen mindenképp OKJ tanfolyamot végeznék el, utána gondolkodnék az SZFE vágó képzésén. Nagyon új vagyok a témában, igazából azt sem tudom eldönteni, hogy reális e az elképzelésem. Készítettem pár videót szabadidőmben, de ami komolyabb volt egy stop motion kisfilm, egy gyurmafilm, de továbbra is azt mondanám, hogy nem vagyok otthon vágó programoknál. De ugyebár egy program használatát sose késő megtanulni és lenne elképzeléseim, kreativitásom, ill megfelelő vizuális látásom ezeknek a megvalósításához. Nagyon érdekelne a vágás és nagyon szívesen foglalkoznék ezzel a jövőben. Azonban tanácstalan vagyok. Mozgóképgyártó képzést kerestem, és ezen a tanfolyamon akadt meg a szemem: [link] . Azonban ez mozgókép -és animációkészítés. Nem tudom mi a külömbség a kettő között pontosan... Rajztudást vajon mennyire igényel, mert csak úgy vágnék bele, ha ez nem jelente problémát.
2018. ápr. 2. 17:15
 1/2 sevdiablo válasza:

szia!

végül belevégtál a képzésbe? ha igen, elárulod, hogy mit tapasztaltál?

2020. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Engem is érdekelne.
2021. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!