Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azért vagyok itt mert Psziholó...

Azért vagyok itt mert Pszihológus szeretnék lenni, csak nem tudom melyik gimibe mennyek? (ha tudtok ilyen gimit akkor szoljatok) és pontosan mit kell legfőbképpen tanulnom most így általánosban?

Figyelt kérdés
13/l

2018. ápr. 4. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Leginkább nyelvtant.
2018. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Válassz egy erős gimnáziumot, ha lehet akkor nyelvi előkészítős humán tagozatot. Szóval legyen sok magyar órátok.

Ha meg gimis leszel majd látod/elmondják az egyetemre történő jelentkezés folyamatát, úgyis majd 5 év múlva lesz számodra fontos, addig meg még egy csomó minden változni fog.


Általánosban pedig azt tanuld, amit tanítank.

Legyen minél jobb felvételi eredményed, hogy egy erős gimibe mehess.

2018. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz erre ennyivel előre készülni. Olyan suliba menj, ahol a bioszt komolyan veszik és gyúrj az angolra. Senki nem említi, de pszichológia szakon nagyon kell az angol nyelv. Minden forrás angolul van, ha tényleg jó akarsz lenni, akkor ezt tudnod kell.
2018. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sokat segítettetek!
2018. ápr. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!