Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Olyan kérdés em lenne, hogy...

Olyan kérdés em lenne, hogy ha már általánosban voltam Kazinczy ORSZÁGOS versenyen, akkor most -középiskolában- mehetek újra?

Figyelt kérdés
A versenykiírásban az áll, hogy aki már országos versenyen Kazinczy érmet kapott, az többet nem mehet. Az általános és a középiskola külön számít? És az érem mit takar? Én oklevelet kaptam annó, és bronz minősítésű oklevelet. Aki tud bármilyen hasznos információval szolgálni, kérem írjon, fontos lenne! Köszi

2013. febr. 7. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egybe számít.
2013. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a kérdésedet küld ez a Kazincy országos verseny minden bizonnyal létező weblapján fellelhető információs e-mail címre, a neten fellelhető udvarias, hivatalos címzéssel kiegészítve.
2013. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oklevelem, és azon az áll, hogy Kazinczy- JELVÉNY. A kiírásban pedig Kazinczy- ÉREM van. Szóval én úgy vettem le, hogy akkor az nem ugyanaz.
2013. febr. 10. 12:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jó szöveget tudna ajánlani valaki?
2013. febr. 10. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!