Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti visszaülnétek 23 évesen...

Ti visszaülnétek 23 évesen nappali tagozatos iskolába, ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
20 évesen végeztem első szakmával és aztán elmentem dolgozni amit megbántam. Most második okj-t elvégezhetném ingyenesen, ápolói képzésről van szó. A párommal élek, őt nem zavarná,ha nem dolgozom addig és tanulni szeretnék. Viszont én nem tudom bírom-e saját kereset nélkül mivel vannak "igényeim". Ruházkodás, stb de szerinte valamit valamiért. Amit tud abban úgyis segít. Egy évről lenne szó, mert egy évem már megvan belőle. Vagy inkább esti tagozat? Amellett lehet tudnék munkát vállalni de mivel kórházi gyakorlat is van így elég zsúfolt lenne..

2018. ápr. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze! 1 év hamar elmegy,addig fogd vissza magad a vásárolgatásokkal. Utána minden jobb lesz. Hajrá!
2018. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Hamar elmegy az 1 év

2018. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Flagstaff ***** válasza:
100%
Ú, simán, még most is! Pedig majdnem kétszer annyi vagyok.
2018. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 évesen ültem vissza egy egyetem nappali tagozatára három évre úgy, hogy már volt egy kisgyerekem is.

Sokkal jobb állást találtam utána, még ha egy darabig kicsit szűkösen kellett is élnünk a férjemmel.

Hétvégén és a szünetekben pincérkedtem, és megkerestem vele annyit, hogy a kicsinek ne legyen semmiben hiánya.

Igaz, hogy a férjem rengeteget segített.

Nem hiszem, hogy a te korodban késő lenne, ha a barátnőd is segít.

2018. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!