Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire éri meg agrárképzésre...

Mennyire éri meg agrárképzésre menni? Aki agrármérnökin van, mi a véleménye az ottani oktatásról? Mik a célja vele?

Figyelt kérdés
Gazdasági szakon vagyok jelenleg, de érdekel az agrár kultúra, ezen belül minden. Ha mondjuk lesz egy közgazdász diplomám, arra építve vagy attól függetlenül mennyire hülyeség elvégezni egy agrármérnökit pl?

2018. ápr. 17. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából semmi értelme, ha csak nincs több száz hektáros gazdaságod .
2018. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbbi válaszolónak nincs igaza, szerencsére. Én is agrármérnöknek tanulok lassan elvégzem a szakot és több helyen voltam már ahol dolgoznak agrármérnökök, jelenleg a gyakorlatomat is egy ilyen cégnél töltöm és egyiküknek sem volt saját földje. Szóval ha ehhez van kedved szerintem érdemes elvégezni. :) Közgazdász mellé is szerintem jó lehet egy ilyen diploma, mert kell érteni a pénzügyi dolgokhoz is, több ilyen tárgyunk is volt bár én ezek közül egyiket se szerettem, de nem voltak nehezek. Én a SZIE-n tanulok agrármérnöknek, szeretek oda járni, már csak egy félévem van hátra.
2018. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2-es, és te agrármérnökként mivel foglalkozol?
2018. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még egyetemre járok. A 15 hetes gyakorlatomat a Vértesi Natúrparkban töltöttem ahol természetgazdálkodással foglalkoznak főként. Szürkemarhák papírjait töltöttem ki, pályázatokat írtunk, előadásokat tartottam a látogatóknak.
2018. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!