Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4es atlaggal be tudok jutni...

4es atlaggal be tudok jutni fogorvosira?

Figyelt kérdés
Sajnos minden evben negyes voltam, volt par ev amikor tobb otosom is volt, viszont harmasbol is van egy. Szorgalmas tanulo vagyok de semmibol se tudok negyesnel jobbat kihozni csak max egy ket tantargynal. Pl tori nekem lehetetlen, matek is. Szerintetek igy is csinaljam tovabb a dolgot es probaljak bekerulni vagy ilyen atlaggal es kozepes matektudassal eselytelen?
2018. ápr. 21. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biológiából és kémiából vagy fizikából írsz egy-egy 85 százalékos emelt érettségit és csinálsz egy középfokú nyelvvizsgát akkor még kettes átlaggal is felvesznek.
2018. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha még csak általánosba járnál...

Mert akkor eléggé messze a fogorvosi.

2018. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
11.es vagyok nem altalanos iskolas:D
2018. ápr. 21. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán, nem muszáj mindenből ötösnek lenni, az a lényeg, hogy a felvételi tárgyak jól menjenek. Hajrá! :)
2018. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2018. ápr. 21. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!