Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valahogy még át tudom írni...

Marci1992 kérdése:

Valahogy még át tudom írni vagy módosítani?

Figyelt kérdés

Az lenne a helyzetem hogy most érettségizem...

3 helyet jelöltem meg 1.gyógytornát 2.Biomérnökit 3.molekuláris bionikát. Viszont most a felkészülés alatt nagyon megjött a kedvem a programtervező informatikus szakhoz.... és tudom hülye voltam hogy nem fizettem 6 helyet és jelöltem meg azt is,de akkor még annyira nem érdekelt. Most akkor hagyhatok ki emiatt egy évet?? vagy van erre valami kiskapu ha valaki februárba elszúrta?



2018. ápr. 21. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Októberi pót jelentkezés!
2018. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A pótfelvételin csak fizetős helyre jelentkezhetsz, csak bizonyos képzési helyekre, és csak akkor, ha most visszavonsz minden helyet, hogy sehova se vegyenek fel. Ha ez csak egy "most épp ehhez jött meg a kedvem", akkor nem biztos, hogy megéri, könnyen lehet, hogy két (négy) szék közül a pad alá esel így...
2018. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most jobban utána néztem és bionikáról át lehet menni elvileg ha később is úgy úgy gondolom.
2018. ápr. 21. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!