Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás és menedzsmentnek...

Gazdálkodás és menedzsmentnek van értelme?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal. Azt tudom, hogy nem akarok megrohadni az életben. Mindenki mást mond, hogy mivel lehet érvényesülni, teljesen összezavarodtam... Függetlenül a gazdmentől, szerintetek mire van igény a mai világban? Mit érdemes tanulni? Ne azt mondjátok, hogy amit szeretsz csinálni, mert a hobbit nem akarom a munkával keverni. Azért hobbi, mert hobbi szinten akarom csinálni.
2018. ápr. 22. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvek, pénzügy (könyvelés, kontrolling), mérnöki szakok, IT.

Ha nem egyetem, akkor pedig egy jó szakma.

2018. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Mindenre szükség van, ha te vagy benne a legjobb. Slágerszakmákban (amit az 1# felsorolt) ott nem muszáj a legjobbnak lenned ahhoz, hogy ne halj éhen. A gazdmen sajnos nem az. Úgyhogy vagy érdekel a tárgy és aktívan keresel állást és tervezed a karriered egyetem mellett is, vagy hagyod az egészet a francba.
2018. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tesóm is gazdálkodási és menedzsment alapszakon van itt Debrecenben. Az évfolyam 90%-a fizetősön van (alapból meg volt szabva abban az évben, hogy 460 a ponthatár), és nem kevesen vannak (100 fő kb). Mégis ott vannak az emberek, csinálják. Ha annyira nem érné meg, miért fizetné mindenki? Megéri, mert szinte bármilyen kis irodába mehet könyvelőnek, aszisztensnek, még OTP-be is, kapcsolatoktól függően. Nem a szakma csúcsa, de aki kicsit többet akar, meg ülőmunkát, ahol nem kell halálra dolgoznia magát, akkor megéri.
2019. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!