Bebuktam a jelentkezést?

Figyelt kérdés
Idén újraérettségizem emelt szinten 2 tantárgyból, orvosi egyetemre szeretnék menni, viszont elfelejtettük leadni a felvi.hu-n a tulajdonképpeni jelentkezést, csak az érettségi vizsgára történt meg a regisztráció. Nincs ennek most valami megoldása ? Bebukok mégegy évet? Tudom, hogy febr. 15 volt a határidő, de esetleg valami megoldás?

2018. ápr. 26. 16:46
 1/8 anonim válasza:
92%
Valószínűleg bebuktad. Sajnálom. Elég szigorúan veszik ezeket.
2018. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos ezt most buktad. :( De hogy tudtad elfelejteni??:(
2018. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Okés, jó hírem van, elvileg nyáron van pótfelvételi. De azt ne felejtsd el!!
2018. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen van pótfelvételi, de csak fizetősre. Nem hiszem hogy félévente másfél milliót ki szeretnének fizetni.
2018. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát még pótfelvételin tudsz max. jelentkezni, de az annyiban más, hogy csak egy egyetem, egy szakára tudsz jelentkezni és csak önköltséges képzést jelölhetsz meg. Vannak kereszféléves képzések is, de az orvosit szerintem pont nem szokták meghirdetni. Úgyhogy, ha államilag támogatott képzésen szeretnél tanulni, akkor sajnos igen, várnod kell jövő februárig, hogy beadd a jelentkezésedet és csak szeptermbertől kezdheted az egyetemet, ha felvételt nyersz.
2018. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, de ezt hogy? Meg ez most komolyan csak 2 hónappal a jelentkezési határidő után jutott eszedbe?


Igen, ezt most nagyon keményen bebuktad, erre már tényleg csak az az egyetlen megoldás, amit feljebb is leírtak, ha van rá pénzetek.

2018. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fér bele félévente laza 1,5 millió forint.. :D

Egyébként az öcsém érettségizik újra , viszont a mi családunkban ez úgy megy, hogy nekem kellett intézni a dolgot mert ha én nem csinálom meg, akkor nincs megcsinálva. Az érettségi díját befizettem, viszont ez teljesen kiment a fejemből, én már 3 éve érettségiztem. Ő azt hitte, hogy én megcsináltam ezt is, de nem. És igen, 2 hónap után, most villant be az agyamba hogy hú ez elmaradt. Tisztában vagyok vele, hogy ez abszolút az Ő dolga lenne, régen rossz innentől kezdve a dolog. Köszönöm a válaszokat.

2018. ápr. 27. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú ez de szar (már bocsánat :D) szituáció, én is orvosira jelentkeztem most, meg újraérettségizni. Nem értettem pontosan ezt a felvi-s leadást, mert akkor menthető az ügy, ha nem hitelesítettél vagy ilyesmi - amúgy ilyen esetben küldenek is levelet, hogy élhetsz jogorvoslattal vagy ilyesmi, de ha egyáltalán nem jelentkeztél felvin akkor tényleg várnod kell egy évet megint, elég béna ez a jelentkezős dolog ilyen téren..
2018. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!