Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez hülyeség lenne továbbtanulá...

Ez hülyeség lenne továbbtanulás szempontjából?

Figyelt kérdés
Elszúrtam idén, a töri emeltem nem lesz túl jó, a szakra,amit akarok, nem vesznek fel. A tervem az, hogy most akkor minden mást (kivéve matek) jora megírok, dolgozok, lesz pénzem magántanárra,nyelvvizsgára, mert eddig ezt nem engedhettük meg, és leérettségiznék újra töriből. Politológiara vennének csak fel.

2018. ápr. 28. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még az írásbelikig is van két hét és te máris feladod? - amúgy HA tényleg nem fognak felvenni, akkor reális terv.
2018. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, de 420 pontot nem érek el, ahhoz jó emelt töri kell, csak az lesz emelt, mindig tanultam a törit, de most úgy érzem, nem tudok semmit. Illetve még egy kérdés, a következő érettségit ugyanúgy megcsinálhatom májusban, csak egy év múlva, vagy csak az októberit?
2018. ápr. 28. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van érettségi bizonyítványod, bármelyik időszakban bármilyen tárgyból bármilyen szinten érettségizhetsz, ha kifizeted a megfelelő összeget érte.

De ne add fel, még túl se vagy rajta..

2018. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet. Valószínűleg engem se vesznek fel idén az orvosira és én is újraérettségizem jövőre. De én úgy döntöttem már csak azért is kipróbálom magam és beleadok mindent, mert egyetemen se lesz sokkal több idő felkészülni egy vizsgára mint ez a pár hét, aztán ha nem akkor nem. De semmiképp ne érd be egy olyan szakkal amit nem akarsz csinálni, inkább várj egy évet.
2018. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!