Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megtanulahtó napi 5 tétel,...

Megtanulahtó napi 5 tétel, ami egyenként 3 oldalas, két héten keresztül?

Figyelt kérdés
Mi a leghatásosabb módszer,h. minél inkább rögzüljön az anyag? Memória javító kapszulákról van tapasztalata valakinek?

2018. ápr. 30. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De úgy célszerű elosztani, hogy heti 5 nap tanulás, egy nap ismétlés, 1 nap vagy az esetleges lemaradás pótlása vagy pihenés. Vizsga előtti nap (esetleg több nap is) csak ismétlés.

Szerintem naponta 7 tétel is reálisan vállalható, gimis szinten is.

2018. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lazán. Én szombaton kezdtem el tanulni a keddi vizsgámra, aztán volt 80 tételem. Ha érettségiről van szó, és nem full ismeretlen az anyag teljesíthető szerintem rövidebb idő alatt is, két hét alatt bárhogy. Oszd be szépen az idődet, így szerintem simán jut majd pihire is.
2018. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hét alatt megtanultam 80 tételt. Mondjuk én tényleg tisztességesen megtanultam az összeset, szóval egész nap a szobámban görnyedtem a tételek felett :D de amúgy simán megtanulható, ha ismerős az anyag, akkor kétszer átolvasod, egyszer felmondod magadnak ez max fél óra egy tételre
2018. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!