Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik egy kb.3-4...

Mennyi időbe telik egy kb.3-4 oldalas érettségi tétel megtanulása teljesen a nulláról?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 05:03
 1/8 anonim ***** válasza:
1 óra
2013. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fél óra
2013. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha fél órán át tanulod akkor vissza tudod mondani olyan 4-esre vagy 5-ösre?
2013. jún. 16. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
egyénfüggő.pl ha történelem lenne én tuti meg tudnám tanulni minimum négyesre.1 óra alatt..de még fél óra alatt is:D biológiát pl már nem..azt max kettesre...
2013. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a törit azt igen.
2013. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 3-4 oldalból a lényeg kiszedésével csináltam 1-2 oldalas vázlatot, amit fél óra alatt simán megtanultam 4-5-ösre. Persze a felelés előtt még jópárszor mindig átnéztem.
2013. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő és tantárgyfüggő. Én érettségi előtt minden tételemet magam dolgoztam ki és ezért sokkal könnyebb volt megtanulni. Azokból a tantárgyakból, amelyeket jobban szeretek, azokból simán megtanulom fél óra alatt, sőt lehet, hogy már ismétlésre is jut idő a 30 percből. Azokból a tantárgyakból, amelyeket nem szeretek, azokhoz több idő kell egy kicsit, de ha rendesen nekiállok, akkor maximum 1 óra.
2013. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30-40 perc, legfeljebb, ha sok benne az évszám és név, talán egy óra.
2013. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!