Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek középszintű érettségire...

Matek középszintű érettségire felkészülés?

Figyelt kérdés
Már érettségiztem 3 éve, akkor kettes lett, nem készültem rá semmit, év közben is kettes hármas voltam , ha készültem összehoztam négyes ötöst is. Ősszel szeretnék érettségizni egyetem miatt(kereskedelem és marketing szak ami érdekelne, de ez nem 100%). Fel tudok készülni rá egyedül? Egy 85-90% ra megszeretném írni, tudom nem olyan könnyű de rengeteg időm van tanulásra. Tanárhoz csak ha nagyon muszáj akkor mennék. Miből tanuljak? Easy maths érettségi felkészítő videó hasznos lehet? Barátnőmnek megvan az összes füzete/könyve/gyakorló feladatok stb gimnáziumból, esetleg ezekből tanuljak, vagy egyszerűbb lenne ha csak a tipikus érettségi feladatokat tanulnám, és érettségi után esetleg készülnék az egyetemi matekhoz, mivel tudom az sokkal nehezebb.
2018. máj. 1. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezd el előről venni a 9. osztályos anyagtól. Aztán ha végeztél az összessel fv tábla segítségével kezdj el teszteket kitölteni. Így látod, hogy fejlődsz.
2018. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!