Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Letehetem az éretségit egy év...

Panna325 kérdése:

Letehetem az éretségit egy év alatt úgy hogy 9. es vagyok egy másik iskolában?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 1 év alatt szeretném letenni az éretségit lehetőség szerint jövőre. Nem tiltja ezt törvény és tudnátok nekem mondani megfizethető iskolákat ahol táv, vagy levelező képzésben résztvehetnék?

2018. máj. 4. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Csak akkor lehet, ha már van egy szakmád. Különben sem egyszerű egyszerre letenni mindenből a szintvizsgát és érettségizni egyszerre.
2018. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem teheted. Felnőttképzésben is csak két évet lehet egyben elvégezni. Vagy 16 évesen, ha meggyőzöd az igazgatót, hogy te egy szuperzseni vagy, és rettenetesen unatkozol, amit az általános dicsérőd is bizonyít.
2018. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogyhogy egy másik iskolában?
2018. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze egy év alatt jóvicc volt :DDDDDDDD
2018. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4. Létezik 1 éves képzés nem véletlen kérdeztem.
2018. máj. 7. 05:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Mesélj még. Hol hallottad? Tudsz rá linket? Szerintem két eset lehetséges:

1. Félreértettél valamit, vagy valami más helyzetre vonatkozott, amit hallottál (nem mindegy ugyanis, hogy honnan számítjuk az 1 évet).

2. Belebotlottál valamilyen illegális tevékenységbe.

Hidd el, hogy 9. év befejezése után egy év alatt törvényesen érettségit szerezni lehetetlen.

2018. máj. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12 osztály feltétel kislány ... Mit gondoltál mások miér szenvedik végig?
2018. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előrehozott érettségi is van a világon, manapság már nem muszáj végigszenvedni...
2018. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
#8, picit nézz utána, hogy előrehozott érettségit miből, mikor, milyen feltételekkel lehet tenni, és hogy hat ez ki az érettségire. A hallgattál volna, bölcs maradtál volna tipikus esete volt a hozzászólásod.
2018. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

"picit nézz utána, hogy előrehozott érettségit miből, mikor, milyen feltételekkel lehet tenni, és hogy hat ez ki az érettségire"


Nincs most kedvem utánanézni, de ha neked annyira a kisujjadban van, ennyi erővel akár össze is foglalhatnád a lényegét, vagy belinkelhetnéd legalább, a kérdező ugyanis pont erre kíváncsi.

2018. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!