Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elorehozott erettsegire...

Ha elorehozott erettsegire jelentkeztem akkor mar nem iratkozhatok at masik iskolaba?

Figyelt kérdés
11.es vagyok es jelentekztem elorehozott erettsegire. Ha at akarok iratkozni masik gimibe koltozes miatt, vagy akarmi miatt, akkor ez megvalosithato? Koszonom a valaszokat elore is.

2018. márc. 1. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja az átiratkozást, de érettségizni már csak abban az iskolában tudsz, ahol jelentkeztél, azt nem lehet átvinni. Elvileg legalábbis nem, de meg kérdezheted a kormányhivatalt, hogy hajlandóak-e kivételt tenni.
2018. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az osztályozóvizsgát viszont, ha kell, csak az új iskolában teheted le, mert a régi akkor már nem adhat neked osztályzatot...
2018. márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!