Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felnőtt oktatás fizetős?...

A felnőtt oktatás fizetős? Hány éves kortól engedélyezik és szükséges hozzá végzettség?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz "felnőtt oktatás" alatt? Egyetem? Középiskola? OKJ? Felsőoktatási szakképzés?
2018. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kanizsai Dorottya egészségügyi iskola

Salgótarján

2018. máj. 6. 20:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha így pontosan tudod az intézményt mért nem nézel utána magad? Van ennek egy honlapja.. Ha ott nem találsz megfelelő információt akkor a honlapon találsz egy telefonszámot.. Felhívod és megkérdezed.. Az egyszerűség kedvéért kikerestem neked a felnőttoktatásra vonatkozó részt: [link]
2018. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ezt én is megtaláltam, de nem sokra megyek vele, mivel ide alig van írva valami. A telefon pedig nem működik, mivel nem Magyarországon élek és nem cseng. Információhoz szeretnék jutni, attól aki esetleg ismeri ezt az intézményt. Köszönöm.
2018. máj. 6. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:
A telefonszám elé írd oda, hogy +36 és jó lesz az.
2018. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Írtam, de valahogy nem akar menni.
2018. máj. 6. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Két külön fogalom a felnőttoktatás és a felnőttképzés. A felnőttoktatás bizonyos körülmények esetén ingyenes (pl. harmadik szakképesítés már nem) A felnőttképzés fizetős, de lehetőséged van rövidíteni a képzési időt.
2018. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fenőttoktatást szokták iskolarendszerű képzésnek is nevezni.
2018. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok képzésnek feltétele az

érettségi

2018. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok helyen "fizetős"
2018. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!