Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi asszisztens képzésre...

Jogi asszisztens képzésre jelentkeztem. Jó ötlet volt szerintetek? Biztosan felvesznek?

Figyelt kérdés

440 pontom van jelenleg. A ponthatár 252. Szerintetek lehetséges akkora túljelentkezés, hogy ennyi ponttal nem vesznek fel?

/SZTE-ÁJTK-jogi asszisztens főiskola/



2018. máj. 7. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem aggódnék. Igaz, hogy az utóbbi egy-két évben nagyon felkapott lett ez a szak, de ennyi ponttal nagyon valószínű, hogy bekerülsz.
2018. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi ponttal túlképzett leszel a szakra, ami diplomát sem ad. Jogásznak érdemesebb lett volna jelentkezned szerintem. Nem sok pont hiányozna az ÁLLAMILAG FINANSZÍROZOTT osztatlan jogász szakra.

Kérdésedre válaszolva, biztosan fel fognak venni.

2018. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ugyvedi irodaban dolgozva evek ota, egyaltalan nem ertettem/ertettuk soha ezt a kepzest. Gyakornoknak (akik fogadjak a telefonokat, intezik a beengedest, az ugyfelek koordinaciojat) leendo jogaszokat alkalmazunk, ugyvedbojtarnak meg mar vegzett jogaszokat. Ugyhogy igazabol ezzel csak lesz egy olyan papirod, amivel olyan allasokat lathatsz majd el, amikre mar most erettsegivel is jelentkezhetsz tobbsegeben.
2018. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valójában nem ez lenne a célom nekem sem! Politikatudomány van nálam az első helyen, ahova holnap után teszem a történelem érettségit! Ez a második helyen áll, hogy ha a politológia nem jönne össze, akkor ide biztosan bejussak. 23 éves vagyok, ez a harmadik próbálkozásom, mert amikre eddig jártam nem jöttek be, és úgy érzem sürget az idő, szóval az idén amit elkezdek, azt be is fogom fejezni!
2018. máj. 7. 14:48
 5/5 anonim válasza:
82%

Szerintem a te pontjaiddal inkább ne. Én kijártam, aztán utána beiratkoztam a jogra. Most vagyok harmadéves.

Igazából előnye nem volt, bíróságon voltam ügyintéző, ott nem fogadták el.

2018. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!