Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti a helyemben mit kezdenétek?...

Ti a helyemben mit kezdenétek? Akármilyen segítséget, tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és 1 éve sikerült érettségi vizsgát tennem magyarból, töriből, angolból és közgazdasági ismeretekből. Na most rólam tudni kell, hogy a matek nem az erősségem így megbuktam abból. Ma voltam másodjára matek érettségin és nem érzek jókat... Pedig rengeteg pénzt kiadtam külön tanárra, megtettem minden tőlem telhetőt és mégse akar menni. Mit tanácsoltok mit kellene tennem, ha most se sikerült összehoznom? Amúgy kábel gyárban dolgozom jelenleg, de természetesen nem szeretnék ott ragadni. Köszönöm előre is.
2018. máj. 8. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár nem tudom miket tanítanak közgazdasági ismereteken, de az valamennyire számolós tárgynak tűnik. Tehát egy alap mateknak ott is kéne lennie. Sőt gazdasági matek, vagy valami ilyesmi. Százalékszámítás, indexek, stb...

A maiban mi az ami nem ment? Kettesért nagyon alap dolgokat kellett csak tudni. Főleg, ha jártál tanárhoz is...

2018. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!