Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hatarvadasz kepzest szeretnek...

Hatarvadasz kepzest szeretnek elvegezni, de mi tortenik akkor ha a kepzes utan a probaido alatt teherbe esek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 eves lany vagyok,minden almom a rendorseg volt,anyagi okok miatt rendes,iskolarendszeru kepzest nem tudtam/tudok vegezni. Jovore osszehazasodunk a parommal, azert gondoltam a hatarvadasz kepzesre mert a kepzes alatt is van “fizetes” ami kb egyezik is osszegre a mostani keresetemmel igy nyugodtan megelnenk a kepzes alatt illetve utana is. A kepzes utan ugye van 2ev probaido, ha ezalatt az ido alatt teherbe esnek,akkor mi tortenne? Problema lenne? Nem tervezzuk meg a babat,de nem is lenne problema ha jonne. A hasznos valaszokat megkoszonom,nagyon tanacstalan vagyok es nem szeretnek ugy elni,hogy nem azt csinalom,amit szeretek :)

2018. máj. 8. 20:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!