Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem középszintű érettsé...

Történelem középszintű érettségi írásbelit meg lehet írni 2-esre, 0 tanulással és semmi háttertudással?

Figyelt kérdés

Írtunk kisérettségit is, ott esszét nem is írtam, csak a forráselemzést csináltam meg, és 28 pontos lett.


Mennyire nehéz kihozni 30 pont körülire semmi tanulással és semmi tudással?


2018. máj. 8. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg. Az első rész nagyon könnyű.

Az esszében nem kell minimumot elérni?

2018. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert teljes érettségi szimuláció volt ez a kisérettségi, és nem írtam semmit az esszékhez. A tanár meg azt mondta, hogy mindenki elérte azt a pontszámot, ami a szóbelihez kell. Szóval elvileg elég a forráselemzésekből a 30 pont.
2018. máj. 8. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg, de nem értem miért jó magadat sz...atni. Ez olyan, mint a biztosítás - lehet feleslegesen fizeted, de ha egyszer betűt a baj és nincs, azzal sokkal nagyobb kár ér.
2018. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na hogy érzed milyen lett?
2018. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnezted a megoldasokat? Megvan a kettes?
2018. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak a teszt alapján 26 pontom lett. Az esszéből remélem összejön még legalább 4, és akkor elég lenne a minimum 7 pont a szóbelin.
2018. máj. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!