Matek közép szóbeli?

Figyelt kérdés
Hello hát a matek középen nagyon szarul ment, el rontottam sok helyen ,stbstb... Nem tudom mi volt velem ,de szóbelire fix elég pontom lesz viszont nem hiszem,hogy 25 pont meglesz ..ezért.. Azt szeretném kérdezni ,hogy mik a vélemények a matek közép szóbeliről miket kérdeznek?Hogyan készülhetek rá,milyen oldalakrol szedhetek le tananyagot,stb stb ( ja és nem Magyarországon fejeztem sulit sajnos ezért is nem megy annyira aminek mennije kéne.. tudom ez nem kifogás,csak na elégé le vagyok most törve ez miatt) előre is köszönöm a válaszokat.Tehát tudni valók?

2018. máj. 8. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam de azért köszönöm..de jobban kiváncsi lennék tapasztalatokra inkább :) (azért ment a (Y) )
2018. máj. 9. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!