Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát választhatnék...

Milyen szakmát választhatnék a lentiek alapján?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos számomra, hogy választhassak olyan szakmát, amit szeretek. Nem okoz problémát a tanulás, ezáltal szeretnék egyetemet is végezni, szóval leszámítva a protekciót nem vagyok korlátozott ezen a téren. Lényegében a szakmák, amik tetszenek azok az olyan szakmák, ahol az anyagi hátterem kifejezetten erős, valamint meetingekre és megbeszélésekre járni, állandó telefonhívásokat lebonyolítani és átlátni a céget, hogy mit javíthatunk/segíthetünk/fejleszthetünk rajta. Bár elismerem furán hangzik, és tudom, ezek csak filmek, de az emberek, akik öltönyben járnak megbeszélésekre és ide-oda kell utazniuk, ugyanis én vágyom a pörgős hétköznapokra. Esetleg, ha otthon is tudnám közben végezni a munkám ezzel, persze ez nem egy feltétel. Megköszönném, hogyha a javasolt szakmához tudnának írni egy átlagos fizetést. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2018. máj. 9. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Kereskedő?- pl cég termékeinek vevőt találni, ajánlatokat tenni,reklamáció esetén lebonyolítani. A melóhelyemen is vannak - műanyagos cég - ilyen kereskedők,szépen öltözve járnak a partnerekhez,újakat látogatnak, probléma esetén egyeztetnek. ( külföldön is )
2018. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!