Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átsorolás a kevés kredit...

Átsorolás a kevés kredit miatt így is?

Figyelt kérdés
Az egyetemen tervezett utolsó évemre mindössze három tantárgyam maradt hátra és a szakdolgozat. Kiderült, hogy a szakdolgozat megírására még időt kell fordítanom. Tehát maradnom kell még. Viszont a három tárgyam összesen 8 kredit. Úgy tudom, hogy minimum 30-at kell elérni a két félév alatt. De, ez így kivitelezhetetlen lett volna számomra, mert fölöslegesen nem láttam értelmét és nem is volt annyi tárgyam, amit egyáltalán felvehettem volna. Akár érdekel, akár nem. Ilyenkor is átsorolnak államiról önköltségesre? Vagy van valami más lehetőségem?

2018. máj. 10. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kérvényezhetsz kreditarányos költségtérítést.
2018. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!