Gazdaságinformatika szak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan tanulok tovább egyetemre és szeretnék érdeklődni,hogy ki mit tud,milyen a gazdaságinformatikus szak? Mennyire nehéz? Sokat kell programozni? Mennyi a gazdasági rész? Én személy szerint szeretek programozni viszont a forciklus(programozók tudni fogják) az a határ amit szerintem meg tudok csinálni :D Annyira nem vonzz a programozás nagy mennyiségben. Mit gondoltak,nem nekem való a szak? Amugy lány vagyok :D

2018. máj. 12. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Gazdinfón alig van programozás, nem is nagyon megy nekik.

Gazdászhoz képest alig van, programozóhoz meg rengeteg a gazdász tárgyak mennyisége.


Egyébként ha már középsuliban megy a programozás(akár alap szinten is) már dicséretes, nyugodtan mehetsz "rendes" programozó szakra is ha érdekel, majd kikupálunk(vagy megbuktatunk). Kicsit(nagyon) más a középsulis feladat mint a való életbeli. Sokkal izgalmasabb ha már rendesen csinálod

2018. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Énis gazdasági infóra jelentkeztem,de szó szerint 0 a programozási tudásom,szóval nem kell aggódnod :D

Te melyik suliba jelentkeztél erre a szakra? :)

2018. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Majd csak jövőre fogok jelentkezni,de nem tudom hova menjek tovább,Pécs,Szeged,BGE,talán Corvinus :s Te hova jelentkeztél?
2018. máj. 12. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Dunaújváros :)

Oda csak 280 pont kell a rossz híre miatt,viszont évről évre csak erősebb :) tipikusan a BME ellentéte,amekkora neve van,egyes szakok annyira el lettek engedve

2018. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ezt végezte el, inkább gazdasági tárgyak vannak, a programozás csekély.
2018. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészíteném, hogy ilyen szempontból Szeged kakukktojás, ugyanis itt a gazdinfó egy nagyon minimálisan könnyített proginfó néhány gazdasági tárggyal. Csak azért írtam, mert már többeket láttam csalódni, amikor a GTK helyetti "B-tervként" jöttek a szakra.
2018. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a PTE-re járok. A gazdasági rész könnyen teljesíthető, mert minden anyagot feltöltenek neptunba ami a tárgy elsajátításához szülséges, de azért be kell járni. A programozáshoz egy nevet írnék csak: Gimesi László( nézd meg markmyprofessoron :D), az öreg rajta lesz hogy megbuktathasson. (C++-ban “tanítja”)
2018. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!