Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1-2 éves képzésen nappalin...

Hancock22 kérdése:

1-2 éves képzésen nappalin milyen minőségben képesek megtanítani valamilyen szakmát ha teljesen mást tanultam eddig?

Figyelt kérdés

Elektronikai műszerésznek tanultam Kecskeméten, de ezt viccnek is durva lenne nevezni, olyan szintén hulladék oktatást kaptam így szeretnék valamilyen szakmát amihez értek is viszont nem tudom hogy Kecskeméten ha 2 éves képzésre elmennék(becsatlakoznék valamilyen technikumra), akkor mennyire bízhatok abban hogy valamivel előrébb leszek. Csak egy érettségim van jelenleg ez meg nem elég semmire.( Nem végeztem el a technikumot mert nem láttam értelmét)

Szóval félek ezek után a tapasztalatok után.

Informatikán gondolkozom vagy hasonlón de nagyon sokat segítene ha megosztanátok bárminemű tapasztalataitokat. Mennyire kezdik az alapoktól? Mert sok helyen elvárt egy ismeret aminek a hiánya hatalmas tragédiaként szerepel sok tanár szembén holott azért vagyok ott hogy megtanuljam...

Minden válaszért örök hálám üldöz. :D



2018. máj. 15. 12:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!