Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Karon belüli átjelentkezés...

Karon belüli átjelentkezés lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Most érettségiztem/ek és nagyon rezeg a léc, hogy felvesznek e az általam megjelölt első helyre.

Második helynek egy ugyan azon a karon belül jelöltem meg egy szakott, oda jóval kevesebb pont kell, igy oda biztos, hogy fel fognak venni.

Szerintetek ha balul sulne el a dolog és nem vennének fel az első helyre(eleg magas pontszám kell es szerintem 1-2-3ponton fog múlni :/) mennyire lehetséges az atjelentkezes egy év múlva körülbelül?

Az egy ev alatt ugyan azt tanulja mind2szak, együtt is lesznek az órák azthiszem.

Járnak oda ismerőseim aztmondtak lehetséges, de én nagyon félek hogy ez nem megy ilyen könnyen...



2018. máj. 17. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Karon belül általában könnyen szokott menni, de egyetemtől függ ez és attól, hogy mennyire hasonló a két szak.
2018. máj. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!