Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Lehetséges év közbeni átjelentkezés Szilágyiba (Eger) matek-infóra?

Jelenleg kisgimis vagyok, most vagyok 10.-es, és elbizonytalanodtam, hogy a mostani suliban meg fogom-e kapni azt a mat-fiz tudást, ami egyetemre kell.

Szükséges különbözetit írnom, és szerintetek mennyire lenne nehéz felhúzni a tudásom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szeg, Eger, gimnázium, átjelentkezés

2017. szept. 6. 18:59  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Károli Gáspár tanító szakra átjelentkezés?
Mennyi ideih tarthat egy átjelentkezés? Mennyi esély van rá?
Ha kreditelismerési eljárás során nem fogadják el a tantárgyakat a tantárgyelismerési díjat visszakapom? (Azonos szak másik intézményre való átjelentkezés során)
Amennyiben átjelentkezek egy másik intézmény azonos szakára, a 4000 ft/tantárgy összeget akkor is kifizetem, ha a tantárgyat el se fogadják?
Bekerültem egyetemre, de nem oda akarok menni?
Ha gyógypedagógia szakra (ELTE) szeretnék menni, de csak sima pedagógiára elég a pontom (EGER) meglehet e próbálni az átjelentkezést (+ mikor? ) és esetleg ha igen, akkor krediteket számítanak e?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!