Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvi.hu-n töltöttem ki...

A felvi.hu-n töltöttem ki önismereti teszteket de nem lettem okosabb. Mi legyek?

Figyelt kérdés

Azt már tudom, hogy főleg az idegen nyelveknél lennék jó. Na igen, de csak azért mert külföldön akarok élni és érdekelnek a különböző kultúrák. Tehát hiába lennék mondjuk angol tolmács, ha kimegyek Angliába/Amerikába/Ausztráliába, ott nem sok hasznát veszem...

Ez volt a legmagasabb értékben, alatta viszont rengeteg féle hivatást kiadott...pl. Koreográfus (nem is tudok táncolni....), lakberendező, rendezvényszervező, fotográfus, grafikusművész, fodrász, kozmetikus stb. stb...

Szóval nem lettem okosabb :(



2018. máj. 18. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyél idegenvezető
2018. máj. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Külföldön? Nem is rossz ötlet....
2018. máj. 18. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy manapság hol mennyire keresettek az idegenvezetők, még 10-20 éve mindig utazási irodával mentünk nyaralni, ott voltak magyar idegenvezetők, akik mindent szerveztek. Azóta változtak az utazási szokások, többen szervezik maguknak, de most is vannak szervezett utak mindenhova.
2018. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!