Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tehetek olyat hogy másodjára...

Tehetek olyat hogy másodjára is szakot váltok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megint nagyon beleválasztottam.

Elkezdtem egy képzést egy év után abba hagytam, majd egy másikat és azt is abba szeretném most hagyni és az lenne a kérdésem, hogy elkezdhetek -e ősszel egy másik képzést államin?

Tudom elvesztettem két teljes évet. Nagyon mérges vagyok magamra. De ez egyszerűen nem megy nekem.



2018. máj. 22. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. máj. 22. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is teljesen így voltam ezzel. Gimi után nem igazán tudtam, mihez kezdjek magammal, így elkezdtem tanulni olyasmit, amit nagyjából jónak találtam, de év közben rájöttem, mennyire nem ezt szeretném folytatni, ezért inkább váltottam. A második szakkal sem jártam túlzottan jól, úgyhogy most hasonló cipőben járok, mint te. Persze, ilyenkor felmerülhet mások részéről, hogy az ember ide-oda ugrál (tapasztalat), vagy esetleg aggodalom, hogy milyen lesz egy teljesen új szakot elkezdeni ismét, de ha megvan a lehetőséged, hogy válts és biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd, akkor érdemes lenne nekivágni, mintsem egy olyan helyen/szakon sínylődni, ami tényleg nem megy, vagy amihez valóban nincs kedved/érdeklődésed végigvinni. Hidd el, én is eléggé ideges vagyok és bosszant, hogy ennyi időt elpazaroltam, de úgy hiszem, ez nem teljesen egyedülálló eset. Jobb még korábban váltani, hiszen még így is rengeteg idő marad kitanulni valami teljesen mást (ami lehetőleg már tényleg passzol) és utána hosszú évekig dolgozni. Kitartást! :)
2018. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!