Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki aki jártas az segíthetn...

Evettke13 kérdése:

Valaki aki jártas az segíthetne nekem egy pár mondattal?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy 3eve közép suliban érettségin meg buktam francia nyelvből, a többi tárgy sikerült. A kérdésem az lenne, hogy ha most be akarom fejezni hogyan kezdjek hozzá, olyasmi megoldás érdekelne hogy a sikeres tárgyakból ne keljen megint vizsgázni csak a 'bukott' tárgyból ez lehetséges? Esti vagy levelezőn tudnám megcsinalni. Esetleg jó, gyors, megfizetett sulik nevét is várom köszönöm a segítséget előre is

2018. máj. 24. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit elölről kezdened, bemész a sulidba ahol megbuktal ott elmondják hova kell menned jelentkezni a következő ciklusba, ami az októberi és ennyi nagyjából. Oda elmész es jelentkezel.
2018. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kormányhivatalhoz is beadhatod a jelentkezésed, aztán elmész ősszel/tavasszal és ennyi.:)
2018. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi volt a másik nyelved?

(Esetleg mehetnél abból)

2018. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menj pl.

angolból

2018. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Estin meg pláne

nem szoktak oktatni franciát

2018. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem jó lenne az angol is, ha abból lehetséges lenne vizsgázni, mert nem tudom ha franciabol buktam angolból mehetek e vizsgára, nekem ez az egy nyelv volt 'tanitva' angolt csak általánosban tanultunk. Ha esetleg fel keresek egy esti vagy levelező tagozatott ahol érettségit adnak, akkor azt mondjátok, hogy simán csak egy angol/francia érettségi kellene és kész a bizonyítvány?! Még egy kérdés a még lévő érettségi vizsga nem vész el, tehát nem évül el mert ilyet is hallottam.
2018. máj. 24. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Olyan tárgy kell amiből fixen megvannak a jegyeid 12ig ha angolt nem tanultál csak általánosban akkor nem fogsz tudni belőle érettségizni
2018. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam én is, tehát akkor fix a francia, akkor ha akar egyedül akár tanárral felkeszulok az őszi vizsga időszakra, közben jelentkezem vizsga tételre akkor simán meg van a bizonyítvány?!


Esetleg valaki fixre tudja hogy tuti nem évült el eddig a többi tárgyból a vizsgám?

2018. máj. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!